W zimowej scenerii Gorców podczas Icebug Winter Trail bawiło się prawie 400 osób. Większość darła po wyznakowanej trasie na Turbacz i z powrotem, zaś zaledwie garstka wybrała wariant sześciogodzinnego rogainingu.

Na fali sukcesu tej imprezy ekipa z Nowego Targu odpala letnią edycję – Icebug Summer Trail w dniach 16-17 sierpnia. W repertuarze dwa biegi, z tą nowością, że można w ten jeden weekend pobiec obydwa dystanse.

Tatry prawie na wyciągnięcie ręki - Icebug gwarantuje syte widoki. Foto Wojtek Stolarczyk

Tatry prawie na wyciągnięcie ręki – Icebug gwarantuje syte widoki. Foto Wojtek Stolarczyk

Biegi z serii Icebug Trail powracają po 6 miesiącach! Po sukcesie organizacyjnym edycji zimowej organizatorzy zdecydowali się na letnią edycję pod nazwą: ICEBUG SUMMER TRAIL 2014! Dwudniowa impreza biegowa w centrum Podhala rozpocznie się w sobotę (16.08.2014) biegiem górskim z Nowego Targu na Turbacz i z powrotem. Łącznie 16 kilometrów z sumą przewyższeń +/- 1400 metrów. Nowością będą rozgrywane na odcinku schronisko pod Turbaczem – Długa Polana (Nowy Targ) Mistrzostwa Polski w Zbieganiu Górskim. Niedziela (17.08.2014) to czas dla fanów biegania z mapą. Organizatorzy przygotowali 3 dystanse z limitami 1-,3- i 6-godzinnymi. Zawody rozgrywane na zasadach rogainingu gwarantują, że prócz dobrej kondycji biegowej, o wysokiej lokacie zadecyduje odpowiedni wybór wariantu zdobywania punktów.

Dwudniowa impreza pozwala na wzięcie udziału w obu biegach. „Orientacja sportowa to piękny kawałek biegania. Doskonale uwalnia od monotonii klepania kilometrów!” – zachęcają organizatorzy. Icebug Summer Trail 2014 to również bogaty pakiet startowy. Wraz z numerkiem startowym, wspaniałą atmosferą i świeżym powietrzem…. w pakiecie otrzymacie pamiątkową koszulkę ICEBUG oraz wysokiej jakości pasek na numerek, a to wszystko przy rozsądnej cenie wpisowego!

icebug

Więcej o imprezie: www.icebugsummertrail.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany