[img align=right]/xoops/RAR/2011/RAR_s.jpg[/img] Zbliża się lato i wakacje, pora zatem zamknąć kolejny rajdowy rozdział po intensywnym majowym ściganiu. Prezentujemy drugie notowanie naszego rankingu. Doszło pięć tras: Sardinia Raid Adventure, Navigatoria Adventure Race (dwie trasy), DYMnO 2011, Jura Skałka Adventure 2011. Zobacz [b][url=/xoops/RAR/2011/RZ.php]szczegółowe wyniki[/url][/b]. [img align=right]/xoops/uploads/img4dfa074b2fca3.jpg[/img] Wśród zaliczonych rajdów warto zwrócić uwagę na Jurę Skałkę jako na najlepiej obadzony rajd w tym roku – (jedyny do tej pory o randze wysokiej).

W ścisłej czołówce małe „mijanki”. LURBEL Adventure wychodzi na pozycję lidera spychając code34 na drugie miejsce. Podobnie Team 360° zamienia się miejscami w walce o ostatnie miejsce na tymczasowym podium z Inov-8.
Na piątym miejscu umocnił się On-Sight., byc może czając się do ataku na pierwszą czwórkę.
Poza tym mamy dwie nowości w Top 10:
na szóstym miejscu pojawia się nowy team w starym składzie TrailTeam , a na samym koniuszku pierwszej dziesiątki wczłapał się RaidLight NAPIERAJ.PL.
Pozostałe zespoły pierwszej dziesiątki delikatnie w dół.

W tym notowaniu nie uwzględniliśmy wyników rajdu miejskiego w Gliwicach, ponieważ tuż przed publikacją okazało się, że wyniki się zmieniły (są inne niż te które pierwotnie wprowadziliśmy do rankingu). Zawody zostaną doliczone w następnym notowaniu.

O Autorze

Nawigator napieraj.pl. Startował w pierwszym rajdzie zorganizowanym na polskiej ziemi. Poza AR trenuje głównie orientację: w biegach, na rowerze i na nartach. Pasjonuje się wspinaczką w skałach i górach, chodzeniem po jaskiniach, startuje również w maratonach rowerowych i rogainingach.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany