Klub Sportowy Hades zaprasza na VII Edycję Rajdu Przygodowego Wertepy.

Rywalizacja non stop! Ekstremalne zadania specjalne! Nowe wyzwania! Niesamowita przygoda! To wszystko czeka na zawodników Rajdu Przygodowego Wertepy!

 

 

 

Rajd Przygodowy Wertepy to ekstremalne zawody na orientację. Zespoły pokonują kolejne etapy pieszo lub biegiem, na rowerze, kajakiem oraz na rolkach. Trasa wyznaczona jest punktami kontrolnymi, do których zawodnicy trafiają dzięki mapie, samemu wybierając drogę. O sukcesie decyduje nie tylko kondycja fizyczna, lecz także zgranie zespołu i dobra orientacja w terenie.

Termin: 12-14.04.2013r.

Miejsce: Nekla i okolice

 

Do wyboru 3 trasy:

Trasa MASTERS – dystans ok. 150 km, limit czasowy 24 h. Dyscypliny: rower, bieg, kajak, rolki, zadania specjalne. Start w zespołach 4-osobowych (minimum 1 osoba płci przeciwnej w zespole).

Trasa PROFI – dystans ok. 150 km, limit czasowy 24 h. Dyscypliny: rower, bieg, kajak, rolki, zadania specjalne. Start w zespołach 2-osobowych.

Trasa OPEN – dystans ok. 70 km, limit czasowy 12 h. Dyscypliny: rower, bieg, kajak, zadania specjalne. Start w zespołach 2 osobowych.

 

Zgłoszenia, regulamin zawodów i wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie www.wertepy.fla.pl

 

O Autorze

Nawigator napieraj.pl. Startował w pierwszym rajdzie zorganizowanym na polskiej ziemi. Poza AR trenuje głównie orientację: w biegach, na rowerze i na nartach. Pasjonuje się wspinaczką w skałach i górach, chodzeniem po jaskiniach, startuje również w maratonach rowerowych i rogainingach.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany