A gdyby tak pościgać się w rajdzie przygodowym…. w środku tygodnia? W sumie czemu nie – mamy już przecież krótkie i szybkie rajdy miejskie, mamy też masową orientację w centrach miast. Choć może rajd przygodowy to za duże słowo na określenie trzygodzinnych zmagań na rowerze i z buta z orientacją w tle. Cykl Mikrorajdy, organizowany przez zespół Nonstop Adventure, rusza już 23 stycznia. Premierowa impreza w Krakowie.

 

cialis

 

 

mikro

 

Zasady są proste. Start o 19:00, akurat by wyrobić się z orką na robocie, wskoczyć w rajtuzy i pojawić na starcie. Na 10 minut przed startem krótka odprawa, rozdanie map razem z gwizdkiem startowym i…. poszli. Pierwszy etap, w przypadku zmagań krakowskich to BnO o dystansie ok. 7-8 km. Forma scorelaufu ma za zadanie przebrać stawkę. Po BnO czas na rower – też z dowolną kolejnością zaliczania punktów o optymalnym dystansie ok. 25 kilometrów. Meta dla najlepszego po ok. 2h. Limit to 3h. Można bawić się solo, można w duetach, można też w większych grupach.

 

Mikrorajd to impreza o zgoła towarzyskim charakterze – z minimalnym wpisowym (5 zł na pokrycie druku map), bez trykotów, poduszki startowej czy grochówki na mecie. Za ukończenie w limicie zawodnicy dostają pamiątkowy dyplomik. Kolejne edycje, z miesięcznym odstępem czasowym, zostaną zorganizowane na Górnym Śląsku (z genialnym Parkiem w Chorzowie jako główna areną) i ponownie w Krakowie. Tyle do marca. Po trzech edycjach, bazując na stosownych doświadczeniach, zdecydujemy, czy ciągniemy cykl dalej.


Więcej informacji oraz zgłoszenia TUTAJ. Wydarzenie na Facebooku TUTAJ. Zapraszamy!

 

cialis

levitra online

cialis

cialis

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany