Znamy już nieoficjalne wyniki Adventure Race Slovenia! Nie należy się jeszcze za bardzo do nich przywiązywać, bo nie uwzględniają „reklamacji” teamów. Kuba Wolski z On-sight napieraj.pl pracuje już w pocie czoła analizując tabelkę przesłaną przez organizatorów. Tym co właściwie jest pewne to pierwsze miejsce – z największą liczbą punktów i w najszybszym czasie na mecie pojawił się zespół Code 34! Justyna Frączek, Maciek Dubaj, Maciek Mierzwa i Łukasz Warmuz. Code 34 dostał również nagrodę za najszybsze pokonanie odcinka kajakowego. Łukasz Warmuz narzekał trochę na mecie, że: „po co było tak pycić na tym kajaku, skoro potem były trzy godziny czekania”, a Justyna z niezadowoleniem pokazywała swoje pęcherze na rękach od wiosła. Ale – ich wysiłek został odnotowany. Zaraz za Polakami – z tą samą liczbą punktów, ale gorszym czasem czeski zespół Accom/Nutrend Merida. Na trzecim miejscu w nieoficjalnych wynikach – drugi polski zespół On-sight napieraj.pl – Magda Ostrowska-Dołęgowska, Krzysiek Dołęgowski, Krzysiek Łakomiec i Kuba Wolski. Czekamy na ostateczne wyniki…

Zobacz [url=https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/pub?hl=en_US&hl=en_US&key=0ApTOVsbtN6V1dE40cXZOOW5NeFcwTzdNWnZzM1c1UlE&output=html] tabelę z wynikami [/url].


Zespół On-sight napieraj.pl: Krzysztof Łakomiec, Magda Ostrowska-Dołęgowska, Krzysiek Dołęgowski i Kuba Wolski (zwisa na rękach).

Łukasz Warmuz, Justyna Frączek, Maciek Mierzwa, Maciek Dubaj.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany