Szósty i ostatni. Mikrorajd w Siemianowicach Śląskich 25 czerwca zakończy półroczny cykl sprinterskich rajdów przygodowych. Repertuar zabawy standardowy – 25 kilometrów na orientację rowerem i pieszo, z mikro-zadaniami specjalnymi, solo lub w duetach. Tę edycję zakończymy jednak niestandardowo, wręczając najlepszym w cyklu … bryły węgla.

 

 

 

mikro

Po trzy razy w Krakowie i na Śląsku. W stolicy Małopolski ostatni Mikrorajd odbył się w ostatnią, majową środę. Burza i paskudna pogoda odstraszyła znaczne grono startujących, przez co z trasą we wschodniej części miasta mierzyło się jedynie 35 zawodniczek i zawodników.

 

Na Śląsku chętnych do Mikrorajdów nigdy nie brakowało. Warto byłoby na ostatnim mikro pobić rekord, więc tym bardziej zapraszamy, by pobić ponad 60 osobową frekwencję z drugiej edycji Mikro. Areną zabaw będą Siemianowice Śląski i północne terytoria Chorzowa, z biegiem na terenie Parku Śląskiego. Po drodze hałda, szyb górniczy i wiele innych obrazków charakterystycznych dla tego terenu.

 

 

mikro_plakat

 

Dystans wynosi około 25 kilometrów, z czego bieg to zaledwie 5 kilometrów. Reszta to miejski, a więc szybki, rower. Po drodze kilka banalnych i prościutkich zadań specjalnych. Na mecie ognisko, nagrody, bryły węgla dla najlepszych i – w śląskim zwyczaju – szama ze smalcem.

 

Zgłoszenia na stronie imprezy. Wpisowe to 10 od głowy, płacone w bazie. Zapraszamy!

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany