Na finiszu Endurance Quest 2012 w czołówce obyło się bez niespodzianek. Jak się wieźli przez większość rajdu tak się dowieźli to mety. Całe podium dla miejscowych. Wygrał OMJAKON przed Multisport.fi i ScandinavianOutdoorstore.com. Czwarte miejsce dla rosyjskiego Redfox. Trudno jednoznacznie powiedzieć co z naszymi zespołami. Znamy tylko trochę faktów.

 

Adidas Terrex po skróceniu rowerów, porządnie się wyspali i i zaliczyli potem zarówno, hulajnogi, „żeglarstwo” jak i kolejny pieszy, po czym wsiedli na kajaki. Niestety skończyli je 15 minut po limicie i pomijając wszystkie inne punkty popedałowali najkrótszą drogą (pomijając wszystkie punkty) na metę.
Team 360⁰ z kolei (jak wynika z trackera) po skończeniu rowerów pominął 3 etapy i od razu wsiadł na kajaki. Ruszyli jeszcze potem canoe, po skończeniu których słuch o nich zaginął.
Trudno powiedzieć kto jak zostanie sklasyfikowany przez organizatorów, pozostaje nam czekać na ceremonię zakończenia.

 

 Omjakon - zwycięzcy na mecie

Omjakon – zwycięzcy na mecie

O Autorze

Nawigator napieraj.pl. Startował w pierwszym rajdzie zorganizowanym na polskiej ziemi. Poza AR trenuje głównie orientację: w biegach, na rowerze i na nartach. Pasjonuje się wspinaczką w skałach i górach, chodzeniem po jaskiniach, startuje również w maratonach rowerowych i rogainingach.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany