[img align=right]/xoops/uploads/img4e29326b8d7b5.png[/img][i]Wyniki[/i] Zawody już za nami. Na głównej trasie całe podium a nawet więcej bo pierwsze 4 miejsca zgarnęli Estończycy. Z ciekawostek warto zaznaczyć, ze choć pierwsze dwa miejsca zajęły teamy 2-osobowe to na trzecie miejsce podium wskoczyło trio. Na piątym miejscu w generalce znalazł się najlepszy mix, którym okazał się zespół z Rosji. Trzeba też powiedzieć, że zwycięzcy, zespół Skm! wygral bezkonkurencyjnie zdobywając 422 punkty, czyli aż o 46 p. więcej niż drugi zespół (376 p.). Trzeci mieli 374 p. Nasz najlepszy zespół inov-8 z Michałem Jędroszkowiakiem i Maćkiem Więckiem na pokładzie zajął 17 miejsce zdobywając 326 p. Na 22 miejscu znaleźli się Marcin Krasuski i Paweł Kotlarz z Team 360 (314 p.), a trzeci najlepszy wynik „Polaków” uzyskał nasz najlepszy mix, czyli Sabina Giełzak i Rafał Niedzwiedziński z inov-8 mix, 71 miejsce w generalce, 20 miejsce w mixach, 252 punkty. Pełne wstępne wyniki:
[url=http://erc2011.rogaining.lv/results/results24h.htm]Trasa 24 h.[/url]
[url=http://erc2011.rogaining.lv/results/web/resultsERC2011%206%20hours.htm]Trasa 6 h.[/url]


Już jutro, punktualnie w południe ruszają ósme Mistrzostwa Europy w Rogainingu. Tym razem zawodnicy rywalizować będą na Łotwie,a miast wielkich przewyższeń czekać na nich będą grząskie bagna.

Polskę reprezentować będzie szczęśliwa liczba trzynastu zespołów, co daje nam pozycję szóstej pod względem liczebności reprezentacji. Dwa Teamy rywalizować będą na trasie sześciogodzinnej (ogółem 29 teamów na tej trasie), a reszta wystartje w głównej 24-godzinnej konkurencji (ogółem 298 teamów na tej trasie). Warto zaznaczyć, że prawie 1/3 startujących to Panie.

Wszystkim życzymy powodzenia !

Tu znajdziecie [url=http://erc2011.rogaining.lv/index.php?statistics=pavalstim&valsts=Poland]listę polskich zawodników[/url].
Dosyć trudno mówić o naszych szansach na zwycięstwo, ale jak widać jest na niej kilka nazwisk które mogą powalczyć. Byle tylko strategia nie zawiodła.

[url=http://8wrc2008.rogain.ee/failid/wrc2008map.gif]Popatrzcie na mapę z Estonii z przed 3 lat[/url]

[url=/xoops/modules/wfsection/article.php?articleid=404]Polecamy też relacje z mistrzostw Czech i Polski z zeszłego roku.[/url]

Oficjalna strona zawodów:
http://erc2011.rogaining.lv

[i]Krzycho – dzięki za linki [/i]

O Autorze

Nawigator napieraj.pl. Startował w pierwszym rajdzie zorganizowanym na polskiej ziemi. Poza AR trenuje głównie orientację: w biegach, na rowerze i na nartach. Pasjonuje się wspinaczką w skałach i górach, chodzeniem po jaskiniach, startuje również w maratonach rowerowych i rogainingach.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany