[b]Podczas tegorocznego Bergson Winter Challenge Speleo Salomon Isostar Adventure Racing Team z przyjemnością odżywiał się i poił produktami Firmy Isostar.[/b]

[b]ISOSTAR – NAPÓJ IZOTONICZNY W PUSZCE 250 ml[/b] – warto mieć 2 sztuki w plecaku (zimą koniecznie blisko pleców). Szybko gasi pragnienie, szybko się przyswaja przez organizm i co ważne na rajdzie: zawsze chętnie pijesz! Używaliśmy tych poręcznych puszek podczas całego wyścigu. Chyba pomogło nam przetrzymać 4 dni prawie bez snu – spaliśmy tylko ok. 2 godziny i 15 minut podczas 86 godzin ścigania się po Kotlinie Kłodzkiej.

[b]ISOSTAR – KONCENTRAT LONG ENERGY 790g[/b] – to było dla nas miłe zaskoczenie. Mieliśmy ten preparat cały czas w camelbakach. Używaliśmy Long Energy po raz pierwszy więc ta opinia na pewno jest prawdziwa, gdyż możemy porównać na bieżąco z innymi preparatami pitymi wcześniej. Smak przypomina rzeczywiste czerwone pomarańcze (kolor też), czuliśmy dobre nawodnienie i nie „przejadło się”, nie znudziło. Long Energy wydaje się jeszcze lepszy od sprawdzonych płynów Isostara, zdecydowanie polecamy na długie rajdy przygodowe.

[b]ISOSTAR – ŻELE ENERGETYCZNE ISOSTAR[/b] – bardzo praktyczne opakowanie – poręczne torebki z nakrętką. Udawało nam się wyciskać i wysysać opakowanie prawie do sucha. W środku niespodzianka w postaci kawałków owoców. Pierwsze żele, które można wprowadzić bez uczucia przesłodzenia. Żele testowaliśmy jako jedni z pierwszych Polsce. Produkty te powinny pojawić się w sprzedaży latem 2005.

O Autorze

Ojciec portalu napieraj.pl, zawodnik rajdów przygodowych, biegacz ultra, kajakarz. Startował kilkukrotnie w prestiżowym Marathon des Sables, ma na koncie wynik poniżej trzech godzin w maratonie i udział w wielu zagranicznych rajdach, między innymi w Czechach, Słowenii i Kostaryce.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany