Dziś rusza czwarta edycja Navigatoria Adventure Race. Na dwóch trasach (80 km i 200 km) ścigać się bezie ogółem trzydzieści dwuosobowych ekip.

 

 

Trasa „Masters” – 200 km – zespoły 2-osobowe
– MTB
– treking
– BnO
– kajaki
– pływanie
– rolki
– zadania specjalne

Trasa przeznaczona dla osób o wysokim poziomie umiejętności wymienionych powyżej, wymagająca dużej wytrzymałości zarówno psychicznej jak i fizycznej. Dystans zostanie podzielony na etapy różnych dyscyplin. Oprócz tego na zawodników będą czekać tak zwane zadania specjalne np. most linowy, zjazd na linie itp.


Trasa „Speed” – 80 km – zespoły 2-osobowe
– MTB
– treking
– BnO
– kajaki
– pływanie
– zadania specjalne

Trasa przeznaczona dla osób, które chcą poznać na czym polega idea Rajdów Przygodowych lub mają ochotę na szybkie ściganie. Krótszy dystans sprawia, że jest ona stworzona dla szerszego grona – zachęcamy nawet osoby niedoświadczone do startu! Atrakcje równie ciekawe jak na trasie długiej!


„Family Adventure” – rywalizacja, w której wziąć udział może praktycznie każdy! Zabierz swoją rodzinę na NAR, a w wolnej od kibicowania chwili, będą mogli przeżyć własną przygodę! Pokonując dystans (około 5 km) uczestniczy po drodze poszukują punktów kontrolnych i wykonują zadania specjalne.

 

Zapraszamy na stronę zawodów.

O Autorze

Nawigator napieraj.pl. Startował w pierwszym rajdzie zorganizowanym na polskiej ziemi. Poza AR trenuje głównie orientację: w biegach, na rowerze i na nartach. Pasjonuje się wspinaczką w skałach i górach, chodzeniem po jaskiniach, startuje również w maratonach rowerowych i rogainingach.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany