Dla Mazowszan nadszedł czas rajdowych żniw – w dwa tygodnie dwie ciekawe imprezy rzut kamieniem od Warszawy. Obydwie proponowane przez doświadczonych  zawodników – organizatorów. Już za kilka dni, na sobotnią wycieczkę w okolicach Siedlec, zaprasza Paweł Janiak. Lenie w Terenie liczyć sobie będą 125 km na ośmiu etapach. Zaś w weekend następny Kuba Wolski odpala premierową imprezę 3 Rzeki Adventure Race.

Terenowe Lenie to przykład na to jak skromnym sumptem, zaangażowaniem i doświadczeniem można odpalić bardzo ciekawą imprezę. Z założenia kameralna, towarzyska impreza dla „kumpli królika” może nie imponuje frekwencją, ale proponuje ciekawą, nawigacyjną rozgrywkę we wszystkich konkurencjach, bo i kajak łatwy do ogarnięcia nie jest. Spójrzcie na filmowy obrazek z ubiegłego roku:

{youtube} OUH9uY0VfII {/youtube}

 

W tym roku będzie równie ciekawie, jeżeli nie lepiej. Dostępny już jest schemat imprezy. Krótka 125 kilometrowa trasa i az osiem etapów.

schemat

W tej chwili na liście widnieje 20 ekip i wciąż można się rejestrować. Gorąco zachęcamy, zwłaszcza tych, którzy daleko nie mają.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany