Firma Strefa Zmian s.c. – dystrybutor marek inov-8, Ultimate Direction, wydawca portalu napieraj.pl, organizator biegów Chudy Wawrzyniec, Monte Kazura, Wilcze Gronie, administrator sklepnapieraj.pl poszukuje nowego człowieka na stanowisko sprzedawcy.

 

UWAGA! OGŁOSZENIE JEST NIEAKTUALNE! LISTA ZGŁOSZEŃ ZAMKNIĘTA! (29.10.2017)

 

 

Sprzedawca w sklepie napieraj.pl

Praca w pełnym wymiarze godzin. Czyli od 11 do 19 przez 5 dni w tygodniu. Pewne ustępstwa są możliwe, ale niewielkie (nie chwycimy studenta chętnego na pół etatu).

Co proponujemy?

Osoba na tym stanowisku, będzie obsługiwać zamówienia ze sklepu internetowego oraz klientów pojawiających się w drzwiach sklepu w Warszawie przy ul. Stryjeńskich 19.

Będzie pakować paczki, rozmawiać o bieganiu, słuchać o kontuzjach, rozwiewać wątpliwości jaki model wybrać na Bieg Rzeźnika, a jaki na Zimowy Ultramaraton Karkonoski.

Będzie wprowadzać dostawy, czasem opisywać nowe produkty. Kontaktować się z dostawcami.

No i przede wszystkim będzie pracować w zespole złożonym z biegaczy.

Kilka razy do roku zdarzają się wyjazdy na stoiska przy okazji imprez terenowych. Dobrze jeśli nasz nowy pracownik będzie chciał pojechać (i może również wystartować).

Zdarzy się też praca terenowa przy organizacji Chudego Wawrzyńca i Monte Kazury.

Wymagania

Oczekujemy dużo dobrej energii, ale również solidności.

Trzeba będzie radzić sobie ze wszystkim po trochu. Ogarnąć podstawy Excela, zrobić zdjęcie nowego produktu i umieć je wrzucić na facebooka. Nie bać się rozmowy z klientem i umieć mu pomóc. Obowiązki będą czasem bardzo przyziemne i nudne (ktoś musi pozamiatać i przerzucić pudła), a czasem emocjonujące (Ojej! Przyjeżdżają prototypy, które na rynku pojawią się dopiero za rok!). Jak nie boi się pisać – będzie super!

Nasz pracownik powinien być biegaczem. Najlepiej z autorytetem w środowisku. Dobrze jeśli zna się na tematyce ultra, bo takich klientów mamy bardzo dużo.

Sklep jest na Ursynowie – dobrze by nasz pracownik miał szybki dojazd do pracy.

Przywileje

My postaramy się by biegacz nadal mógł celebrować swoje hobby. Może do nas przybiec (na zapleczu jest prysznic), może zrobić sobie przerwę w środku dnia i pobiec do Lasu Kabackiego (który jest 500 m od sklepu). Będzie miał szansę wypróbować najnowszy sprzęt i kupić go po wyjątkowych cenach pracowniczych.

W naszej firmie rotacja personelu jest niewielka. Oferujemy dobre stawki i premie od sprzedaży.

Da się awansować?

Tak. Firma teraz liczy 8 osób. Kilka lat temu liczyła tylko 3. Ciągle się rozwijamy i rośniemy.

C.V., wraz z mailem motywacyjnym prosimy kierować na: info@strefazmian.pl.

O Autorze

Biegacz, ultramaratończyk, zawodnik rajdów przygodowych. Przez lata zastępca redaktora naczelnego magazynu Bieganie. Współautor książki "Szczęśliwi biegają ULTRA:, promotor biegania ultra, organizator imprez (m. in. Chudego Wawrzyńca, Monte Kazury i Wilczych Groni). Jako pierwszy Polak pokonał słynną angielską Bob Graham Round, był w pierwszej 50. na Marathon Des Sables, zajął wysokie miejsce w UTMB. Wielokrotny zwycięzca Kieratu - setki na orientację.

Podobne Posty

2 komentarze

 1. Michał

  Witajcie

  Zwracam się z pytaniem jakie buty trailowe pod kątem biegów ultra (Gwint, Nowe Granice) powinna kupić osoba będąca pronatorem?

  Zauważyłem że wszystkie opisy butów trailowych kategoryzują je wg rodzajów biegu (górskie, płaskie, błotne itp.) ale nigdzie nie ma mowy o typie stopy (ew. tylko stopa wąska lub stopa szeroka)

  Bedę wdzięczny za informację

  Serdecznie pozdrawiam

  Michał (Poznań)

  Odpowiedz
  • Magdalena Ostrowska-Dołęgowska

   Cześć, w terenówkach z reguły nie stosuje się tego rozróżnienia (bardzo, bardzo rzadko spotkasz taki model, współcześnie nawet nie wiem czy spotkasz). Pewnie argumenty są różne, jednak jednym z podstawowych jest fakt, że w terenie stopy latają na wszystkie strony i pracują w najróżniejszy sposób. Wsparcie stosuje się w butach szosowych, w których każdy krok wygląda praktycznie tak samo. Owszem, na bardzo długich dystansach ultra też jest mnóstwo długich odcinków łatwych szutrów lub ścieżek, gdzie teoretycznie mogłoby się to przydać. Jednak buty terenowe są w zamyśle przeznaczone do biegania w terenie, po kamieniach, korzeniach, po nierównych ścieżkach.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany