W dniach 6 – 8 lipca odbędzie się kolejna edycja On-Sight Adventure Race. W tym roku po raz drugi ugości Nas gmina Lubniewice. Zawodnicy będą mieli okazję ścigać się na dwóch trasach. Trasa Masters została przygotowana z myślą o doświadczonych zawodnikach. Szacowany przez organizatorów dystans to około 200 km, na który złożą się odcinki piesze, rowerowe, rolkowe czy wpław.

 

To właśnie te ostatnie mają szczególnie dać się we znaki zawodnikom. Poza tym nie zabraknie wymagającej nawigacji i innych zadań. Trasa Speed została przygotowana dla wszystkich tych, którzy chcą aktywnie spędzić weekend ale na co dzień nie trenują. Na trasie o długości 70 km będzie można pojeździć na rowerze, pobiegać czy popływać kajakiem. Wszystkie szczegóły dotyczące rajdu można przeczytać na stronie rajdu http://www.race.onsight.pl/. Zapraszamy do Lubniewic.

 

Kto nigdy nie słyszał o rajdach On-Sight (jeśli znajdą się jeszcze tacy) zapewniamy, w imieniu napieraj.pl, że to imprezy sprawnie zorganizowane i przebiegające bez wtop

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany